Vår personal

Detta är vårt team i Viken som står redo att anta nya utmaningar.

Kontakta oss som jobbar med Creative Sales så kommer vi och berättar mer om hur vi kan stärka ert varumärke och företag.

Red_heart_200

Caroline Häggström

Caroline Häggström

Sales and Marketing Manager

+46 42 38 09 18
+46 76 948 27 51
Caroline.haggstrom@blueartpromotion.com

Henrietta Engström

Henrietta Engström

Creative Sales

+46 42 38 09 19
+46 70 794 98 65
Henrietta.engstrom@blueartpromotion.com

Christina Tranebacke

Christina Tranebacke

CFO

+46 42 38 09 17
+46 70 794 98 64
christina@blueartpromotion.com

Lena Croona

Lena Croona

Creative Sales

+46 42 38 09 13
+46 70 699 31 24
Lena.croona@blueartpromotion.com

Linda Larsson

Linda Larsson

Creative Sales

+46 42 38 09 14
+46 70 774 31 03
Linda.larsson@blueartpromotion.com

Jennie Bengtsson

Jennie Bengtsson

Ekonomi

+46 42 38 09 22
+46 70 859 09 22
Jennie.bengtsson@blueartpromotion.com

Naomi Hamilton

Naomi Hamilton

Creative Sales

+46 42 38 09 23
+ 46 70 794 65 87
naomi.hamilton@blueartpromotion.com

Anna Steen

Anna Steen

Ekonomi

+46 42 38 09 21
+46 70 794 65 85
Anna.steen@blueartpromotion.com

Helene Tolstoy

Helene Tolstoy

Creative Sales

+46 42 38 09 16
+46 70 699 30 11
Helene.tolstoy@blueartpromotion.com

Richard Engström

Richard Engström

CEO

+46 42 38 09 11
+46 70 699 31 76
richard.engstrom@blueartpromotion.com