Vår personal

Detta är vårt team som står redo att anta nya utmaningar.

Kontakta oss som jobbar med Creative Sales så kommer vi och berättar mer om hur vi kan stärka ert varumärke och företag.

Red_heart_200

Sverige

Caroline Häggström

Caroline Häggström

Sales and Marketing Manager

+46 42 38 09 18
+46 76 948 27 51
Caroline.haggstrom@blueartpromotion.com

Linda Larsson

Linda Larsson

Creative Sales

+46 42 38 09 14
+46 70 774 31 03
Linda.larsson@blueartpromotion.com

Lena Croona

Lena Croona

Creative Sales

+46 42 38 09 13
+46 70 699 31 24
Lena.croona@blueartpromotion.com

Jennie Bengtsson

Jennie Bengtsson

Ekonomi

+46 42 38 09 22
+46 70 859 09 22
Jennie.bengtsson@blueartpromotion.com

Naomi Hamilton

Naomi Hamilton

Creative Sales

+46 42 38 09 23
+ 46 70 794 65 87
naomi.hamilton@blueartpromotion.com

Anna Steen

Anna Steen

Ekonomi

+46 42 38 09 21
+46 70 794 65 85
Anna.steen@blueartpromotion.com

Pernilla Andersson

Pernilla Andersson

Creative Sales

+46 42 38 09 23
+46 70 794 65 87
pernilla.andersson@blueartpromotion.com

Richard Engström

Richard Engström

CEO

+46 42 38 09 11
+46 70 699 31 76
richard.engstrom@blueartpromotion.com

Luxemburg

Karl-Heinz Becker

Karl-Heinz Becker

Manager

P: +352 267036 25
M: +352 691486435

karl-heinz.becker@blueart.lu

Catherine Dubosc

Catherine Dubosc

Creative Sales

P: +352 267 036 26
M: +352 6212 505 17

catherine.dubosc@blueart.lu

Augustina Zygaite

Augustina Zygaite

Creative Sales

P: +352 267 036 28
M: +352 6215 945 21

Augustina.Zygaite@blueart.lu

Estelle Chevry

Estelle Chevry

Creative Sales

P: +352-267036-22
M: +352-691267036

estelle.chevry@blueart.lu

Julia Petras

Julia Petras

Creative Sales

P: +352 267036 21
M: +352 621555637

Julia.Petras@blueart.lu

Kina

Dickson Lau

Dickson Lau

Quality and Sourcing Manager

Lily Di

Lily Di

Quality Inspector

Kevin Chow

Kevin Chow

Quality Inspector

Jackey Lau

Jackey Lau

Quality Inspector